MasterLine 8

Aliuminio langai Reynaers MasterLine 8 – tai unikali langų sistema, kurioje dera beribės dizaino galimybės su geriausiomis savo klasėje termoizoliacinėmis savybėmis. Tokie Aliuminio langai pagrįstai mažina šildymo išlaidas, yra pigesni ir geriausi langai už mažiausią kainą savo segmente.

MasterLine 8 sistema yra pralenkusi laiką. Joje buvo patobulinti jau esami sprendimai. Pasirinkus šią sistemą laimi visi – architektai, statytojai, vartotojai ir netgi langų gamintojai.
Svarbiausios ypatybės:

Žemesnė, nei rinkoje esančių analogiškų produktų kaina. Unikalūs sprendimai gaminant aliuminio langus, reikia mažiau operacijų gamybos procese. Taip ne tik optimizuojama pati gamyba, taupomos sąnaudos, bet ir sutrumpėja gamybos laikas bei klaidų tikimybė.

Ši sistema, dažnai naudojama pasyviuose namuose, gaminama iš ypač kokybiškų ir brangių medžiagų, todėl tenkina ir A++ klasės langų standarto reikalavimus.

Tinka skirtingiems architektūros stiliams. Galima išsirinkti patikusio stiliaus rėmus: „Functional“, „Deco“ ar „Renaissance“. Tai labai svarbu, kai tenka įgyvendinti originaliausius architektų sumanymus, ar reikia atitikti tam tikrą architektūros stilių.

Didesni aliuminio langai, bet siauresni profiliai. Tai – išskirtinė Reynaers MasterLine 8 ypatybė. Dėl siauresnių profilių daugiau vietos lieka stiklui, pagerėja patalpų apšvietimas, geresnis energijos taupymas, atsiranda galimybė taikyti įvairesnius architektūros sprendimus. Galimi trys izoliavimo lygiai: „Standard“, HI ir HI+.

Sandarumas – 4 klasė (600 Pa);
Akustinės savybės – 40 (-1; -5) dB;
Atsparumas vandeniui – 1200 Pa;
Atsparumas vėjo jėgai – C4 (1600 Pa);
Atsparumas įsilaužimui atitinka 2, 3 klasę: RC 2 / WK ir 2 RC 3 / WK 3.