Langų reguliavimas ir remontas

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_wp_custommenu nav_menu=”16″][/vc_column][vc_column width=”3/4″ el_class=”sidebar-left”][vc_column_text]

langu reguliavimasPastaruoju metu plastikinių medinių, medinių ir aliumininių profilių langų ir durų įstatymas tapo mažiau aktualus ir išryškėjo didesnis jų einamųjų remontų poreikis. Be to, atlikti senesnės kartos plastikinių, medinių langų remontą yra daug pigiau negu įstatinėti naujus. Įstatyti  langai ir durys reikalauja teisingos eksploatacijos ir priežiūros, o  atsiradus rimtesniam gedimui, jį turi pašalinti patyręs profesionalas.

Ne kiekvienas meistras sugeba išsiaiškinti gedimo priežastį, parinkti visų plačiai ir retai pasitaikančių pavadinimų   furnitūrą ir kokybiškai atlikti remontą.  UAB „Lanvega“  komanda atlieka langų ir durų  sandarumo reguliavimą, tarpinių, apkaustų ir stiklo paketų keitimą, poreikiui atsiradus įstato ventiliacijos groteles, užsifiksuojančias durų rankenėles, rankenėles su apsauga nuo vaikų ir kitus susijusius darbus.

Būtina pabrėžti, kad įmonė specializuojasi būtent remontų srityje, taigi, yra užtikrinama neabejotina kokybė ir aukšta specialistų kvalifikacija. Mes remontuojame bet kuriuo plastikinio profilio gamintojo langus ir duris: Rehau, Schooco, Veka, KBE, Kommerling, Aluplast, Trocal, Gealan ir kt. Taip pat naujos kartos medinius ir aliumininius langus.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Santechnikas Vilniuje