Stiklo paketų keitimas

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_wp_custommenu nav_menu=”16″][/vc_column][vc_column width=”3/4″ el_class=”sidebar-left”][vc_column_text]

stiklasUAB „Lanvega“ atlieka svarbią klientui paslaugą – keičiame stiklo paketus plastikiniuose, mediniuose, aliumininėse languose ir duryse, įvairaus sudėtingumo fasadinėse sistemose.

Dažniausiai stiklo paketo keitimo poreikis atsiranda sudužus stiklui (mechaniniai stiklo paketo pažeidimai). Bet yra atvejų, kai stiklo paketas skila „savaime“. Toks „savaiminis“ skilimas įvyksta dėl dviejų priežasčių – neteisingo lango ar durų sumontavimo arba nuo didelių temperatūros svyravimų, taip vadinamo „termošoko“.

Taip pat stiklo paketai keičiami, norint pagerinti jau sumontuoto lango ar durų funkcionalumą, įmontuojant  papildomas ventiliacines sistemas. Kliento pageidavimu keičiame nekokybiškus, išsihermetinusius stiklo paketus. Vietoj senų stiklo paketų, įstatome naujus, pasižyminčius geresnėmis charakteristikomis.

Šiuo metu yra didžiulė stiklo paketų įvairovę – nuo paprasčiausių ir populiariausių stiklo paketų, kuriuos tikriausiai kiekvienas  ras savo namuose (4-16-4 selektyvas), iki didelių matmenų vitrinų ir sudėtingų struktūrų ar formų gaminių – nestandartinių dvikamerinių stiklo paketų su grūdintais, emalitiniais stiklais,  (stiklais, padengtais dažais, kurie skirti struktūriniam stiklinimui). Norint pagerinti lango/durų garso ar šilumos izoliacines savybes, galima įdėti vienos ar dviejų kamerų stiklo paketus su skirtingais stiklų storiais (4mm,6mm,8mm) ir tarpais tarp jų (6mm; 8mm; 10mm; 12mm; 14mm; 16mm; 18mm; 20mm; 22mm).

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Santechnikas Vilniuje