Aktualijos

V-Perfect – tai pirmoji pasaulyje unikali technologija, leidžianti visiškai pašalinti suvirintą siūlę nuo plastikinių langų profilių kampinės jungties ir pagaminti tobulai estetiškus plastikinius langus.

Patentuota technologija, leidžianti tobulai sujungti profilius ir pašalinanti visus ankstesnio apdirbimo defektus. Šios technologijos dėka plastikinių profilių kampinių jungčių estetinė išvaizda nenusileidžia medinių ir aliuminio profilių jungčių kokybei. Puikus rezultatas nepasiekiamas be V-Perfect novatoriškos suvirinimo technologijos. Ši technologija atveria naujas plastikinių langų dizaino ir architektūrines perspektyvas.

Tik naudojant V-Perfect technologiją langai gali būti laikomi kokybiškais bet kokiu požiūriu ir su 100% estetiniu rezultatu. Novatoriška V-Perfect technologija garantuoja papildomą naudą tiek gamintojui, tiek galutiniam vartotojui.

Suvirinimo kokybė garantuoja išvaizdą, kurios iki šiol nebuvo galima pasiekti. Nesant suvirinimo siūlės, jungtis po virinimo nefrezuojama ir nespalvinama.