Langai

Plastikiniai langai

Plastiko langai - ilgaamžiai, atsparūs oro sąlygoms ir lengvai prižiūrimi. Energiją taupantys A+, A++ klasės langai ilgalaikė investicija ir efektyvus sprendimas siekiantiems gyventi šilčiau. Lengvas formavimas, įvairus dizainas ir puikus kainos ir kokybės santykis. Šių dienų plastiko profiliuose naudojama stambaus profilio armatūra, kuri leidžia užtikrinti langų atsparumą, stabilumą, hermetiškumą. Šiuolaikiniai stiklo paketai šilumos energiją saugantys, atitinkantys aukščiausius energetinio efektyvumo bei kokybės standartus. Lengva ir nereikli plastiko langų priežiūra, kartą metuose pakanka sutepti silikonu tarpines, lašeliu aliejaus apkaustus.

Mediniai langai

Medis ir jo siluetas lydi lietuvius nuo seniausių laikų, o šiandien vis dažniau atranda vietą architektų projektuose ir žavi savo estetiškumu. Mediniai langai – stilingas ir ekologiškas sprendimas bet kokiam namui. Mediniai langai - ilgaamžė investicija, stilius ir elegancija, natūralumas ir solidumas. Mediniai langai stebina pačius išrankiausius, savo formų ir dydžių įvairove, spalvų palete. Klijuotos medienos tašas ypač tvirtas bei atsparus deformacijoms. Pušies mediena pasižymi tvirtumu ir atsparumu lenkimui, tačiau ją nesunku pjaustyti ir kitaip apdirbti.

Aliuminio langai

Ilgas eksploatacijos laikotarpis ir minimali priežiūra - štai kas verčia gaminius iš aliuminio būti tokiais patraukliais. Dažniau aptinkami komercinės paskirties patalpose, tačiau juos vis dažniau renkasi ir privačių namų savininkai. Aliuminis ypač tinka įgyvendinant didelių matmenų projektus, konstrukcijoms ar pertvarų stiklinimui. To priežastis - ilgaamžis gaminio stabilumas, klasikinis nesenstantis dizainas, stabilumas, ilgaamžiškumas. Aliuminio langai turi didžiausią tvirtumą, atsparumą gamtos poveikiui, todėl galite būti tikri, kad nei drėgmė, nei saulės spinduliai ar šaltis nepadarys jiems jokios žalos. Lengva ir paprasta aliuminio gaminių priežiūra.

VEKA Softline 82 – optimalus 82 mm plastikinio lango profilio gylis. Trys lango tarpinės patikimai saugo nuo šalčio, drėgmės, skersvėjo, triukšmo. Elegantiškas profilio išorinio kontūro dizainas. Naudojami stiklo paketai nuo 24 mm iki 52 mm.

Energiją taupantys langai.

Moderni Premium klasės plastikinių profilių langų sistema. Sistema ypatinga ne tik dėl savo puikių šiluminių savybių, bet savo patikimumo, universalumo, ilgaamžiškumo, tvirtumo, puikaus dizaino.

SYNEGO langai yra geriausias pasirinkimas sąmoningai energiją taupantiems klientams. Pasižymėdama itin puikia šilumos izoliacija net iki 0,94 W/m²K, ši sistema įtikino savo ekonomiškumu ir įvairiais dizaino variantais.

Novatoriškas 6 kamerų dizainas, 82 mm profilio gylis ir naujausia sandarinimo technologija, užtikrina puikią energetinį efektyvumą.

Ypatingas dėmesys skiriamas sandarumui. Puikią dviejų tarpinių sandarinimo sistemą papildo trečia centrinė sandarinimo tarpinė, pagerinanti šilumos ir garso izoliacijos rezultatus.

Salamander BluEvolution 82 konstrukcijos dėka galima naudoti stiklo paketus iki 52 mm storio.

Brugmann ARTLINE langai – šiuolaikinis gaminys iš aukštos kokybės komponentų, atitinkantis didžiausius klientu lūkesčius susijusius su techniniais parametrais, funkcionalumu ir estetika

Mediniai langai

Klijuotos medienos langai (sistema 78mm)

78 mm storio profiliai
Stiklo Paketai nuo 28 iki 44 mm storio
Dvi sandarinimo tarpinių eilės
Originalaus dizaino aliumininė nuolaja tiek ant varčios, tiek ant staktos
Uw iki 0,9 W/m²K

Klijuotos medienos langai (sistema 98mm)

98 mm storio profiliai
Stiklo Paketai 52 mm arba 62 mm storio
Dvi eilės sandarinimo tarpinių
Galimybė rinktis aukštesnę saugumo klasę, montuojant papildomas apsaugas
Originalaus dizaino aliumininė nuolaja tiek ant varčios, tiek ant staktos
Uw iki 0,8 W/m²K

Klijuotos medienos langai (sistema 110mm)

Tai energiją taupantis, ypač aukštos kokybės, ekologiškas ir ilgaamžis gaminys, kurio techninės charakteristikos atitinka ,,pasyviojo namo” langams keliamus reikalavimus.
Klijuotos medienos šilto lango rėmai ir varčia gaminami iš plataus 110 mm šešių sluoksnių klijuotos medienos profilio.
Lango profilio gylis 110 mm.
Naudojami 6 sluoksnių klijuotos medienos tašai.
Stiklinimas 3 stiklų paketais iki 72 mm storio.
Gera šilumos ir garso izoliacija
Gaminio Uw=0,83W/(m2K).
Saugi ir patvari vokiška varstymo furnitūra
Galimas visas RAL spalvinimas ar lakavimas.
Tinka pasyviam namui.

Play Video

Aliuminio langai Reynaers MasterLine 8 – tai unikali langų sistema, kurioje dera beribės dizaino galimybės su geriausiomis savo klasėje termoizoliacinėmis savybėmis. Tokie Aliuminio langai pagrįstai mažina šildymo išlaidas, yra pigesni ir geriausi langai už mažiausią kainą savo segmente.

Aliuminio profiliai nepakeičiami dėl atsparumo klimato sąlygoms, dėl ypatingo patvarumo. Juos galima naudoti bet kurioje klimato juostoje, bet kokiomis klimato sąlygomis, nuo -80 C iki +300 C. Atitarnavusias aliuminio konstrukcijas galima nepakeičiant medžiagos savybių perdirbti neribotą skaičių kartų, taigi šiukšlynų ši medžiaga nepapildo.