Vartai

Pakeliami garažo vartai

Plastikiniai, aliuminio bei mediniai langai Jūsų namams ir saugumui
Plastikiniai, aliuminio bei mediniai langai Jūsų namams ir saugumuiPlastikiniai, aliuminio bei mediniai langai Jūsų namams ir saugumuiPlastikiniai, aliuminio bei mediniai langai Jūsų namams ir saugumuiPlastikiniai, aliuminio bei mediniai langai Jūsų namams ir saugumui

Pakeliami garažo vartai

Pakeliami garažo vartai su platčia segment faktūrų įvairovė, korozijai atsparios ir mažai priežiūros reikalaujančios dalys, aukščiausios kokybės kreipiančiosios ir suderinta balansavimo sistema užtikrina tylų ir sklandų vartų darbą. 40 arba 80 mm storio poliuretanu apšiltinti segmentai suteikia puikią šilumos izoliaciją. Galite pasirinkti papildomus elementus: langelius, panoraminius segmentus, nerūdijančiojo plieno detales, varstomas praėjimo duris ar net landą gyvūnams. Garažo vartų su 40 mm storio segmentais šiluminis laidumas (priklausomai nuo vartų dydžio) apie 1,1-1,3 W/sq.m*K, su 80mm sekcijomis apie 0,6 W/sq.m*K. Pagal pageidavimą galime nudažyti vartų vidinę pusę, lankstus ir bėgius.

Pakeliami segmentiniai vartai yra vieni populiariausių garažo vartų rinkoje.  Jie puikiai suderina puikų dizainą, ilgaamžiškumą ir yra ekonomiškas pasirinkimas. Puikią garso ir šilumos izoliaciją garantuoja 40 mm storio daugiasluoksnės PU plokštės.

Nėra apribojimų pločiui

Garažo vartai gaminami pagal užsakymus, sukuriant neribotas galimybes rinktis pageidaujamą dizainą ir matmenis.

Patikimos ir ilgaamžės medžiagos

Garažo vartai gaminami tik iš patikimų medžiagų, todėl yra kokybiški ir ilgaamžiai.

Suderintas Unikalus dizainas

Platus nerūdijančio plieno aplikacijų pasirinkimas atitiks dižiausius dizaino reikalavimus. Nerūdijančio plieno langeliai suteiks vartams šiuolaikišką išvaizdą.
Puiki galimybė įrengti vienodo dizaino, puikiai tarpusavyje suderintas lauko duris ir garažo vartus.

Garažo vartų segmentus dengiant 2.5 mm storio aliuminio lakštais, sudaroma galimybė puošti vartus įvairiausiais ornamentais ir dažyti bet kuria RAL paletės spalva, įskaitant ir „metallic“ atspalviais. Įleidžiami ornamentai garažo vartus pavers tikru meno kūriniu. Ypatingai atspari aplinkos poveikiui Okume mediena naudojama laivų statyboje. Okume plokštėje galime frezuoti skiringus motyvus, tekstūras ir ornamentus.

Aliuminio rėmas

Aliuminio rėmas garažo vartams, tai – paprastas ir greitas montavimas, ilgaamžiškumas ir šiuolaikiška išvaizda.

Pritaikyti bėgiai

Saugios ir tvirtos kreipiančiųjų sistemos pritaikomos individualiai pagal  garažo specifiką, taip pat jos pritaikytos šlaitiniam pakilimui. Kreipiančiosios standartiškai yra cinkuotos, tačiau  gali būti dažomos milteliniu būdu bet kuria spalva.

Naudojimo komfortas

Garažo vartai sukurti patogiai naudotis tiek juos atidarant rankiniu būdu, tiek automatika. Jie lengvai suderinami su daugumos žymiausių gamintojų automatika, užtikrinant patogų, efektyvų ir saugų naudojimą.

Pasirinkimų gausa

Įvairus segmentų dizaino, paviršių ir spalvų pasirinkimas.