Aliuminio fasadai

Reynaers CW 50

Reynaers CW 50 tai aliuminio fasado ir stogo sistema, kuri suteikia neribotą kūrybinę laisvę, galimybė išnaudoti maksimalų stiklo paketų išpildymą, kas leidžia į pastatą patekti maksimaliam šviesos kiekiui.

Reynaers CW 50 tai aliuminio fasado ir stogo sistema, kuri suteikia neribotą kūrybinę laisvę, galimybė išnaudoti maksimalų stiklo paketų išpildymą, kas leidžia į pastatą patekti maksimaliam šviesos kiekiui. Ši sistema atitinka visus inovatyvius šiuolaikinės architektūros reikalavimus. Puiki sistemos statika, galimas stiklo paketų svoris nuo 150 iki 700 kg. Sistema yra kelių dizaino ir stiklinimo variantų: struktūrinis silikoninis stiklinimas, fasadinis stiklinimas. Galimas atsparumo ugniai lygis, įsilaužimo atsparumo klasė ir šilumos izoliaciją iki Uf = 0,56 W/m²K

Be to, specialius angų tipus taip pat galima sklandžiai integruoti; lygiagrečiai atidaromais, pakabinamais, pakreipiamais langais. Įrengiant stogus pasvyrimo kampas galimas nuo 5 ik 80 laipsnių. Su modifikacija „HI“ užtikrinama didesnė izoliaciją naudojant papildomas izoliacijos tarpines ir izoliacines juostas.
Sistema siūlo 11 individualių stilių su įvairiomis išorinėmis savybėmis. Galimas bet koks vertikalių ir pasvirusių plokštumų derinys kartu su įvairių tipų ventiliacijos angų integravimu.
Platus asortimentas siūlo techninius sprendimus įvairiems fasado eksploataciniams reikalavimams, pavyzdžiui, atsparumo ir aukštos izoliacijos sprendimus.

Parametrai

Garso parametrai: Rw (C; Ctr) ≤ 48 (-2; -8) dB, priklausomai nuo stiklo paketo tipo.
Šiluminės savybės: esant specifinėms profilių kombinacijoms, iki Uf = 0,56 W/m²K.
Atsparumas vandens skverbčiai: 900 Pa
Atsparumas vėjo apkrovoms: 1500 Pa