Durys

Lauko durys

Lauko durys „EnergyLine“ šiuolaikiški, modernūs paviršiai, progresyvus dizainas ir itin ilgas tarnavimo laikas. Įėjimo durys „EnergyLine“ – durys ir ateinančioms kartoms.

Lauko durys su stiklu

Aliuminio durys su stiklu – bet kurio fasado estetinė dalis, šiuolaikiškas dizainas, modernumas, energetinis efektyvumas.

Lauko durys viena iš svarbiausių namo fasado detalių. Jas matome ir naudojame kiekvieną dieną, todėl jos turi būti saugios, šiltos ir sandarios, derančios su namo fasadu ir nereikalaujančos nuolatinės priežiūros. Siūlome platų, individualiai gaminamų lauko durų, asortimentą. Durų gamyboje naudojamės šiuolaikinėmis technologijomis, kuriame iškirtinį dizainą ir ilgaamžiškumą.

Lauko durys „EnergyLine“ šiuolaikiški, modernūs paviršiai, progresyvus dizainas ir itin ilgas tarnavimo laikas. Įėjimo durys „EnergyLine“ – durys ir ateinančioms kartoms!

Staktos tipai:

1. Lygi
2. Iškili (tik durims atidaromoms į vidų)

Individualiai pagamintos.

Platus standartizuotų modelių pasirinkimas ir galimybė juos personalizuoti. Įėjimo durys gali būti pagamintos tokio pat dizaino kaip ir garažo vartai.

Platus įstiklinimo pasirinkimas.

Siūlome daugybę įstiklinimo variantų ir galimybių graviruoti stiklą pagal kiekvieno individualius pageidavimus.

Inovatyvus slenkstis.

Patvarus ir ypač žemas, pasikeliantis magnetinis slenkstis, kuris taip pat yra pritaikomas pravažiuoti vežimėliu.

Durų slenkstis turi trigubą sandarinimą su „pop-up“ magnetine sandarinimo sistema. Šiuolaikinės technologijos, tvirta ir nereikalaujanti priežiūros slenksčio sistema pagerina sandarinimą ir yra pritaikyta pravažiuoti vežimeliu. Uždarius duris, magnetinis sandarinimas pakyla ir puikiai uždengia tarpą tarp varčios ir slenksčio. Atidarius duris, magnetinis sandarinimas grįžta į griovelį slenkstyje.

 

Puikus sandarinimas.

Mažai priežiūros ir puikus sandarinimas. Trigubas sandarinimas guminėmis tarpinėmis visu perimetru.

Varčia – lygi, dengta aliuminio lakštais iš abiejų pusių

 

Durų stakta pagaminta iš aliuminio proflių su šalčio stabdžiu. Varčia sudaryta iš aliuminio proflių ir lakštų. Išorinis aliuminio lakštas 2.5 mm storio. Varčia užpildytas didelio tankio poliuretanu. Visi langai su trigubo saugaus stiklo paketu. Galimas dydis iki 1250mm plotis ir iki 2500 mm aukštis.

Puikus šiluminis laidumas.

 

Pridedami profiliai:

Galimi aukščiai: 20 mm, 58 mm ir 125 mm

Pridedami termo profiliai:

Minimalus aukštis: 25 mm Maksimalus aukštis: 200 mm.

Saugios kombinuotos spynos.

Platus spynų pasirinkimas – nuo standartinės trijų taškų iki penkių taškų elektrinės spynos. Suderinamos su pirštų antspaudų skaitytuvais ir kodiniais valdikliais.

L3P – 3 taškų spyna

Pagrindinis užraktas ir apsauginiai kaiščiai rakinami raktu.

L5P – 5 taškų spyna

Dvi papildomos spynos skląstys valdomos rankena. Pagrindinis užraktas ir apsauginiai kaiščiai rakinami raktu.

L3P+D&N – 3 taškų spyna Diena/Naktis

3 taškų spyna su galimybe atjungti automatinį užsirakinimą. Pagrindinis užraktas ir apsauginiai kaiščiai rakinami raktu.

L3P+D&N+EM – 3 taškų automatinė spyna

3 taškų spyna su elektrine skląstimi ir galimybe atjungti automatinį užsirakinimą. Pagrindinis užraktas ir apsauginiai kaiščiai rakinami raktu.

L5PMA – 5 taškų automatinė spyna

5 taškų spyna Skląstis ir apsauginiai kaiščiai užsirakina automatiškai uždarius duris. Pagrindinis užraktas rakinamas tik raktu. Kai pagrindinis užraktas užrakintas raktu, automatinis atrakinimas atjungiamas. Spyna gali būti sujungta su pirštų antspaudų skaitytuvu arba kodiniu valdikliu (papildomai). Netinka duryse, su nulenkiama rankena lauke.

*L5PM (be elektros pavaros) – 5 taškų automatinė spyna

5 taškų spyna Skląstys ir apsauginiai kaiščiai užsirakina automatiškai uždarius duris. Pagrindinis užraktas rakinamas tik raktu. Visi kaiščiai atrakinami tik raktu.

L5PA – 5 taškų automatinė spyna

5 taškų spyna Visos skląstys ir apsauginiai kaiščiai valdomi elektrine pavara. Užsirakina automatiškai, kai durys uždaromos. Skląstys ir pagrindinė spyna atrakinami elektrine pavara kai pasukamas raktas arba nulenkiama rankena. Nesuderinama su nulenkiama rankena iš lauko. Spyna gali būti sujungta su pirštų antspaudų skaitytuvu arba kodiniu valdikliu (papildomai).

L5P + panic funkcija – į taškų automatinė spyna

5 taškų spyna Skląstis ir apsauginiai kaiščiai užsirakina automatiškai uždarius duris. Pagrindinis užraktas rakinamas raktu. Skląstis ir pagrindinė spyna atrakinami kai nulenkiama vidinė rankena.

Cilindro apdaila:

Nerūdijančio plieno rankenos:

Nulenkiamos ir fksuotos rankenos:

 

Trigubas saugaus stiklo paketas.

Trigubi stiklo paketai durų varčioje ir šoniniuose languose. Saugus stiklas išorėje ir viduje.

Galimos vidinės durų pusės spalvos:

Standartinė spalva – RAL 9016 blizgumas 20%

Nestandartinės spalvos:

Pagal RAL paletę

Galimos išorinės durų pusės spalvos:

RAL 9016 blizgumas 20%

RAL 7016 blizgumas 20%

RAL 7016 struktūra

RAL 7016 antracitas TG/68/80043

Nestandartinės spalvos:

Pagal RAL paletę.

Šoniniai ir viršutiniai langai:

Lauko durų modeliai

Išskirtinio dizaino lauko durys

Aliuminio durys su stiklu – bet kurio fasado estetinė dalis. Mūsų modernios įėjimo durys gali būti suprojektuotos ir pagamintos pagal jūsų tikslias specifikacijas ir yra tobulos estetikos, ilgaamžiškumo. Energijos vartojimo efektyvumo balanso pavyzdys. Jeigu ieškote nesenstančios išvaizdos, kuri įsilietų į jūsų fasadą, ar akį traukiančio akcento, aliuminis yra puikus pasirinkimas, įkūnijantis šiuolaikišką dizainą ir švarią išvaizdą.

Aliuminio įėjimo durys gali būti įvairių konstrukcijų, tinkančių bet kokiam pastatui – tiek naujos statybos ar istorinio pastato renovacijai. Tokios įvairovės kaip stiklo paketai su tonuotais, matiniais stiklais, užpildo plokštėmis, įvairaus ilgio traukiamomis rankenomis sukuria tinkamą bet kokio fasado išvaizdą.

Aliuminio įėjimo durų spalvą galima rinktis iš viso RAL spalvyno, kurias galima derinti ir pritaikyti dizainą pagal kiekvieno individualius pageidavimus. Be visos RAL spalvų gamos, taip pat galimas laminavimas plėvele , kaip papildomas priedas.

Techninės charakteristikos
Maksimalus aukštis: 3000 mm
Maksimalus plotis: 1400 mm
Sandarumas: 4 klasė(600 Pa)
Vandens atsparumas: 9A (600 Pa)
Profilio šilumos izoliacija: (Uf)=0,79 W/m²K
Atsparumas vėjui: C3 (1200 Pa)